Za wejściem do toalety: czy ludzie naprawdę jedzą pomarańcze pod prysznicem?

Według jednego z użytkowników TikTok jedzenie chłodnych, soczystych owoców cytrusowych pod gorącym prysznicem to „najbardziej wyzwalający akt konsumpcji żywności w historii”. I to nie jedyny dziwaczny trend w łazience

Nazwa: Prysznicowe pomarańcze.

Wiek: Pomarańczowy trend po raz pierwszy pojawił się na Reddicie w 2015 roku.

Wygląd: Mokry i pomarańczowy.

Podejrzewam, że to nowa moda kosmetyczna – czy to żel, olejek czy gadżet do peelingu? Nie, to prawdziwa pomarańcza. Ludzie jedzą je pod prysznicem na TikToku .

Po raz kolejny każe mi się zastanowić: czy z ludzkością wszystko w porządku? Pewnie nie, ale wyciskamy z siebie każdą kroplę szczęścia, w tym pomarańcze pod prysznic, które najwyraźniej „przyniosą ci czystą nieokiełznaną radość”. Według jednego z TikTok są „najbardziej wyzwalającym aktem konsumpcji żywności w historii” .

Ten fan rodzinnych ciastek z wiśniami w wannie aż prosi się o coś innego.
Cóż, dostajesz także witaminę C bez lepkich palców.

Ale co ze skórką pomarańczową zatykającą twój odpływ? Wydajesz się spięta: być może potrzebujesz tego cytrusowego rytuału odnowy biologicznej DIY . Jedzenie chłodnej, soczystej pomarańczy pod gorącym prysznicem to przyjemne uczucie, a parujący prysznic łączy się z olejkami ze skórki pomarańczy, tworząc aromatyczne doznania przypominające spa . Wiesz, jak te kapibary, które kąpią się w yuzu.

Co to co robi? Pewnie widziałeś te spokojne, gigantyczne południowoamerykańskie gryzonie spędzające czas w gorących źródłach wypełnionych pływającymi owocami cytrusowymi?

Myślę, że pamiętałbym, gdybym miał. Cóż, korzystają z ciepłej kąpieli z yuzu. Ogród zoologiczny Izu Shaboten zapoczątkował go w latach 80. XX wieku, a obecnie wiele ogrodów zoologicznych w Japonii daje kapibary yuzu dni spa. Właściwie ludzkie kąpiele yuzu to japońska tradycja przesilenia zimowego, uważana za kojącą i dobrą dla umysłu i ciała, więc może pomarańcze pod prysznic nie są takie dziwaczne.

Do jakich dziwacznych rzeczy ludzie wstają pod prysznicem? Wielu: #showertok to zjawisko oglądane przez 5 miliardów osób. Co powiesz na wypróbowanie „wszystkiego prysznica” ? Przechodzisz przez wyczerpującą pielęgnację urody: golenie, złuszczanie, głębokie oczyszczanie, maskowanie… Jeden z fanów opisał to jako „najgorsze doświadczenie, ale najbardziej euforyczne”.

Absolutnie nie. Co jeszcze? Możesz umyć swoje rośliny doniczkowe , umyć zęby, napić się piwa (jest subreddit z uznaniem dla piwa pod prysznicem )… Madonna oczywiście tam sika.

Ewa, czy ona? Cóż, powiedziała Davidowi Lettermanowi, że to dobre na grzybicę stóp. Następnie, oczywiście, jest cała debata o myciu nóg.

Pożałuję tego, ale proszę o szczegóły. Musisz pamiętać o wielkiej debacie na temat mycia nóg z 2019 roku: cały internet był podzielony co do tego, czy rzeczywiście musisz myć nogi pod prysznicem, co oczywiście robisz.

Śmieszny. Zostają umyte przez spływ ! A moje nogi nie są brudne! Mogą być, jeśli zjesz wystarczająco dużo pomarańczy.

Powiedz: „ Witamina C i olejki są istotną częścią mojej pielęgnacji pod prysznicem…”

Nie mówcie: „…więc mam nadzieję, że spodoba wam się mój nowy rytuał z brokułami i makrelą”.

Also Read